CGI
Diplomová nebo bakalářská práce Praxe/stáž Trainee program Elektro Informatika Ekonomie Ostatní

CGI je jednou z předních společností v oblasti IT konzultací a služeb založená v roce 1976. Díky našemu know-how v oblasti moderních technologií dodáváme našim klientům softwarová řešení a služby, které jim pomáhají fungovat mnohem lépe a efektivněji. Systémová integrace, vývoj a testování, implementace CRM a ERP systémů – to je jen zlomek toho, co děláme. Na českém trhu působíme od roku 1993, kdy jsme dokončili první projekt a díky vysoké kvalitě IT služeb jsme si zde získali pověst spolehlivých profesionálů. Spolupráce s 68 000 odborníky, kteří pracují pro CGI ve 40 zemích, nám umožňuje spojit znalosti místních podmínek s globálními zkušenostmi a zdroji a nabídnout špičkové a komplexní poradenství a outsourcing včetně specifických řešení pro různá odvětví.Více o tom, na čem všem pracují naši kolegové, najdeš na www.cgikariera.cz.

Hledáme:

Absolventy vyokých škol se zaměřením na IT se silnou motivací učit se novým technologiím a zájmům. Participovat na projektech zaměřených na dodávku profesionálních řešení zejména v oblasti systémové integrace, vývoji a nasazení SW řešení a/nebo podpory včetně údržby aplikací pro zákazníky z různých odvětví jako jsou finance, telekomunikace, průmysl a další. Hledáme tedy nadšence, kteří budou součástí neustále rostoucího týmu, který nabízí možnost kariérního růstu a jasné týmové pozice.

Požadavky na uchazeče:

  • plynulá znalost češtiny/slovenštiny a znalost angličtiny slovem i písmem na úrovni minimálně B2
  • technické dovednosti vyplývající ze studia uplatnitelné v naší společnosti
  • kuráž zaslat nám CV a ucházet se tak o jedno z volných pracovních míst
  • chuť se učit použití teoretických znalosti v praxi a nebo si ověřit získané znalosti ve velkých a mezinárodních projektech
  • občasná ochota cestovat po Evropě k našim zákazníkům a poznat tak jejich potřeby.

Nabízíme:

  • stabilitu, zázemí a perspektivu v jedné z největších IT společností ve světě
  • zajímavé projekty v různých oblastech, kde máš možnost se stále něco nového učit
  • odborné vzdělávání a jazykové kurzy s možností certifikace
  • příjemné pracovní prostředí a skvělou partu lidí, na které se můžeš obrátit nejen v práci, ale i po ní
  • mnoho zajímavých zaměstnaneckých benefitů (dovolená navíc, sick days, cafeteria, startovné na na vybrané akce zdarma, organizované charitativní a dobročinné aktivity)
Sídlo firmy

CGI IT Czech Republic s.r.o.

Laurinova 2800/4, Stodůlky

Praha 5

155 00