Constellium Extrusions
Diplomová nebo bakalářská práce Brigáda Strojní Elektro

Constellium Extrusions Děčín se sídlem v České republice je předním evropským výrobcem hliníkových slitinových výlisků a je součástí nadnárodní sítě Constellium.V Dě­číně se vyrábí hliníkové slitinové výlisky v měkkých a tvrdých slitinách s různými dokončovacími operacemi pro evropské a globální trhy. Vyrobené hliníkové slitinové výlisky se používají ve velkém počtu aplikací po celém světě, především v automobilovém průmyslu, dopravě, všeobecném strojírenství, dalších průmyslových odvětvích a stavebnictví a v oborech jako je sport a volný čas.

Constellium Extrusions Děčín sehrává klíčovou roli při přípravě hliníkářského průmyslu čelit budoucím výzvám. K podpoře tohoto cíle investujeme nemalé prostředky do technologií, výzkumu a vývoje a nezapomínáme ani na přípravu nových talentů pro posílení řad našich odborníků. Zaměřujeme se na vývoj nových a specializovaných slitin a trvalé zdokonalování všech našich procesů tak, abychom je připravili na novou generaci aplikací hliníku."

Hledáme:

Motivované, aktivní zaměstnance, kteří mají chuť se vzdělávat, rozvíjet a aktivně využívat znalosti cizích jazyků především angličtinu. Jsou týmovými hráči, pružní a přizpůsobivý a plně chápající důležitost bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí. Mají zájem o dlouhodobou perspektivní spolupráci.

Nabízíme:

  • Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti a moderním prostředí
  • Možnost profesního a kariérového růstu
  • Široký program firemního vzdělávání – odborné a jazykové kurzy
  • Řadu zaměstnaneckých výhod – např. týden dovolené navíc, penzijní připojištění, závodní stravování
  • Odpovídající odměnu a platový růst, motivační systém odměňování
Kontakt

Ing. Martina Drmlová

kariera@constellium.com

http://constellium.com

Sídlo firmy

Ústecká 37

Děčín

405 02