Zentiva
Částečný úvazek Diplomová nebo bakalářská práce Praxe/stáž Brigáda Trainee program Ostatní

Zentiva je generickou vlajkovou lodí společnosti Sanofi a hraje klíčovou roli ve strategii firmy poskytovat pacientům dostupné léky. Výrobky značky Zentiva představují více než polovinu celosvětového generického byznysu společnosti Sanofi. Značka Zentiva vznikla v roce 2003 a za 14 let své existence expandovala do více než 50 zemí v Evropě, Africe a na Středním východě. Zentiva uspokojuje potřeby pacientů na 3 světových kontinentech. Zentiva je třetím největším a jedním z nejrychleji rostoucích výrobců generických léků v Evropě.

Spolupráce se studenty vysokých škol:

Studentům nabízíme možnost spolupráce na diplomových a doktorandských pracích a možnost odborné praxe přímo u nás ve společnosti Zentiva (sekce Kariéra – Studentské a postgraduální programy).

S absolventy chemických fakult pracujeme především na výzkumných projektech, které probíhají na půdě fakult či vědeckých pracovišť. Působí u nás i celá řada studentů doktorandského studia, z nichž mnozí po ukončení studia naleznou ve společnosti Zentiva také pracovní uplatnění.

Zároveň nabízíme studentům možnost spolupráce i formou brigád a díky tomu získání povědomí o fungování našeho podniku.

Požadavky na uchazeče:

Společnost Zentiva hledá zaměstnance s vysokým pracovním nasazením, do jejichž osobnostní výbavy patří respekt, kreativita, orientace na výkon, nadšení, sebedůvěra, solidarita a spolehlivost. Hledáme zaměstnance, kteří se nebojí výzev, změn a mají tah na branku.

Nabízíme:

  • dynamické, pozitivní a motivující prostředí – možnost podílet se na zajímavých projektech v rámci skupiny Sanofi
  • možnost kariérního růstu
  • profesní i osobní rozvoj
  • motivující finanční ohodnocení a široký benefitní systém
Kontakt

Šárka Zahradníková

sarka.zahradnikova@zentiva.cz

http://www.zentiva.cz

Sídlo firmy

U kabelovny 130

Praha 10

102 37