ČEZ
Částečný úvazek Diplomová nebo bakalářská práce Praxe/stáž Brigáda Strojní Elektro Informatika

Energetická společnost ČEZ je největším energetickým uskupením v České republice i v rámci celé střední a jihovýchodní Evropy. ČEZ je největším výrobcem elektřiny v České republice, dále dodává zákazníkům plyn a teplo.

Společnost ČEZ je jádrem skupiny firem – Skupiny ČEZ, jejíž aktivity zahrnují pestré spektrum činností od těžby surovin, přes výrobu, distribuci a obchod až po oblast telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení nebo zpracování vedlejších energetických produktů. Skupina ČEZ je aktivní na poli vědy i inovací, v celém regionu lídrem v rozvoji chytrých sítí a elektromobilů.

Hledáme:

Aktuální nabídku pracovních pozic v celé Skupině ČEZ a akcí pro studenty a absolventy, na kterých se můžeme setkat, najdete na http://kdejinde.jobs.cz/.

Nabízíme:

Získáte práci, v rámci které si budete dále rozvíjet znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

Kontakt

Martin Klacián

martin.klacian@cez.cz

http://www.kdejinde.cz/

https://www.facebook.com/PracevCEZu/

Sídlo firmy

ČEZ, a.s.

Duhová 425/1

Praha 4

140 00